• Levné letenky >
  • Los Angeles: Z Norimberka za 11 950 Kč, z Londýna za 12 187 Kč

Los Angeles: Z Norimberka za 11 950 Kč, z Londýna za 12 187 Kč

Datum: 10. 01. 2010
Pokud plánujete cestu na západní pobřeží Spojených států, máte nyní ideální příležitost zakoupit si levné letenky. Navíc máte na výběr hned ze dvou možností.

Letět můžete z německého Norimberka se společností Swiss, přičemž na serveru Pelikán.cz zakoupíte zpáteční letenky s přestupem v Curychu za velmi přijatelných 11 950 Kč. Jedinou vadou na kráse je menší počet dostupných termínů, letět můžete například 17. února a vrátit se hned 23. února.

Alternativou pak může být akce společnosti Air New Zealand, která nabízí zpáteční letenky z londýnského Heathrow do Los Angeles v přepočtu za 12 187 Kč. Výhodou je i širší nabídka volných termínů - letět můžete krom dvou prázdninových měsíců téměř po celý rok - například 21. dubna tam a 27. dubna zpátky. Letenky můžete bookovat na airnewzealand.eu.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.