Los Angeles

Datum: 14. 10. 2009
Mezinárodní letiště Los Angeles, běžně známé pod zkratkou LAX, leží v sousedství Westechesteru asi 26 kilometrů jihozápadně od centra LA. S necelou šedesátkou milionů odbavených pasažérů za rok 2008 se jedná o sedmé nejrušnější letiště na světě, na kterém mají své základny třeba United Airlines, nebo Alaska Airlines.

Losangeleský LAX má hned devět terminálů, z nichž letadla míří do mnoha a mnoha destinací v Americe, Evropě, Asii, ale i Oceánii. Mezi letecké společnosti s největším počtem letů z LAX se řadí zejména Southwest Airlines, American Airlines, Alaska Airlines, United Airlines, Delta Air Lines, United Express, Horizon Air, nebo Mexicana.

Spojení veřejnou dopravou s centrem Los Angeles je velmi špatné, a proto jsou nejjednodušší variantou vozy taxislužby. Jedna cesta vás přijde přibližně na 45 dolarů, přičemž jízda trvá asi 30 minut.

Losangeleské letiště je špinavé, ušmudlané a v noci chladné. K dispozici vám však je WiFi připojení k internetu, nonstop otevřená kavárna, nebo kovové lavičky. Své pobočky pak na letišti mají společnosti Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, Fox, Payless, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.