Londýnské festivaly II.

Datum: 24. 03. 2016

London Wonderground
Od 5.května až do 25. září se na břehu řeky Temže v samotném centru Londýna bude konat festival, který vás vrátí do dětských let. Kdo by si nechtěl zaskotačit na kolotočích, nebo se proletět až k nebi na proslulé 60 metrů vysoké horské dráze Star Flyer? V areálu na vás bude čekat také nejlepší kabaret a cirkus v celém městě, těšit se můžete i na živé standup vystoupení místních bavičů.

Great British Beer Festival
V srpnu navštivte největší pivní festival ve Velké Británii a ochutnejte místní pivní speciály. Od 9. do 13. srpna můžete v londýnské Olympii ochutnat až neuvěřitelných 900 druhů ciderů, světlého i tmavého piva domácích i zahraničních značek. Ve 27 barech se vám představí na 350 pivovarů z celé Británie a chybět nebude ani skvělé občerstvení, hudba a stylová posezení.

Big Feastival Alex James' Farm
Znáte něco lepšího než je spojení kvalitní hudby a exkluzivních delikates světoznámého kuchaře Jamie Olivera a Alexe Jamese? Ve dnech 26. až 28. srpna se v příjemném prostředí Cotswold v Kingham můžete těšit na kuchařské show, kulinářské speciality a bohatý program pro děti za doprovodu interpretů Kaiser Chiefs, Roisin Murphy, a dalších. Neváhejte a rezervujte si své místo ve stanovém městečku, zároveň si také zabookujte své letenky do letadla, které u nás zakoupíte za skvělé ceny!

Meatopia
Další skvělá akce, která je pro všechny milovníky masových pochoutek té nejvyšší kvality, připravovanými jen těmi nejvyhlášenějšími šéfkuchaři v Británii. Ve dnech 2. až 4. záři se jich v Tobacco Dock sejdou asi dvě desítky, které se svými spolupracovníky utvoří jednotlivé týmy, které budou po celé dva dny konání festivalu chystat masové pochoutky podle receptů z celého světa. Těšit se tedy můžete na vynikající americké hamburgery, africké dušené maso nebo grilované dobroty z jižní Ameriky.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.