• Levné letenky >
  • Levné letenky z Vídně: Bělehrad, Sofie i Bukurešť jen za 1 422 Kč!

Levné letenky z Vídně: Bělehrad, Sofie i Bukurešť jen za 1 422 Kč!

Datum: 01. 11. 2010
Zajímavé nabídky na letenky z Vídně se týkají vesměs destinací poblíž Balkánu. Do Bělehradu, Sofie i Bukurešti si můžete zaletět již za 1 422 Kč!

Do Bělehradu vás z vídeňského letiště dopraví přepravce TUIfly.com, přičemž tam můžete letět například 7. ledna a vrátit se můžete dne 12. ledna. Letenky si objednávejte na webu TUIfly.com.

Do bulharské Sofie si můžete zaletět s německou společností Air Berlin, volných termínů je habaděj. Letět tam můžete třeba v sobotu 13. listopadu a vrátit se můžete v úterý 16. listopadu. Letenky bukujte na AirBerlin.com.

Se společností Air Berlin si můžete zaletět i do rumunské Bukurešti - z Vídně si můžete udělat krásný eurovíkend, když odletíte v pátek 12. listopadu a vrátíte se v pondělí 15. listopadu. I tyto letnky objednávejte na AirBerlin.com.

Návod, jak se co nejjednodušeji dopravit na vídeňské letiště, si můžete přečíst ZDE. Levné ubytování pak pořídíte ZDE.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.