• Levné letenky >
  • Levné letenky z Prahy do Tokia: na únor již od 14 854 Kč

Levné letenky z Prahy do Tokia: na únor již od 14 854 Kč

Datum: 19. 01. 2010
Hned několik leteckých společností v současné době nabízí výhodné letenky z Prahy do Tokia, takže pokud plánujete cestu do Japonska, můžete si v tuto chvíli i vybírat.

Nejlepší cenu nabízejí Air France, které vás tam například v termínu 16. 2. - 23. 2. 2010 dopraví již za 14 854 Kč. Poletíte na letiště Tokio Narita, přičemž absolvujete přestup na pařížském Charles de Gaulle. Rezervujte na AirFrance.com

Z Prahy na letiště Tokio Narita můžete letět rovněž s aerolinkami Austrian. Ty vás tam s přestupem na vídeňském letišti dopraví za 14 927 Kč. Letět směrem tam můžete třeba 20. února a vrátit se 28. února. Letenky si bookujte na aua.com.

Třetí variantou pak může být let opět na letiště Tokio Narita s British Airways a přestupem na letišti Londýn Heathrow. Zpáteční letenka vás v tomto případě přijde na 15 647 Kč, rezervovat si ji můžete na webu BA.com. Datum odletu může být například 23. únor a datum návratu 2. březen 2010.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.