• Levné letenky >
  • Levné letenky Ryanair: Liverpool za 295 Kč, Kaunas za 872 Kč a Malta jen za 1 228 Kč

Levné letenky Ryanair: Liverpool za 295 Kč, Kaunas za 872 Kč a Malta jen za 1 228 Kč

Datum: 26. 11. 2010
Nízkonákladový přepravce Ryanair přišel s další krátkodobou promoakcí, a tak pro vás dnes máme hned tři tipy na levné letenky po Evropě. Tu nejlevnější pořídíte již za 295 Kč!

Právě za 295 Kč si můžete zakoupit zpáteční letenku z polské Wroclawi do Liverpoolu. Letět však můžete jen v jednom jediném termínu - od středy 26. ledna do pondělí 31. ledna.

Za skvělých 872 Kč pak pořídíte zpáteční letenky do litevského Kaunasu, rovněž s odletem z Wroclawi. Cestou je však nutné absolvovat mezipřistání na letišti Oslo - Rygge. Proto si v případě zájmu rezervujte na termín 13. ledna - 18. ledna nejen letenky z Wroclawi do Osla, ale i z Osla do Kaunasu.

Náš poslední dnešní tip se týká letenek na Maltu, kam se z polského Krakova můžete vydat jen za 1 228 Kč. Jedná se o přímý let bez mezipřistání, který za tuto cenu pořídíte v termínu od 27. března do 30. března 2011.

Všechny tyto letenky si můžete rezervovat na stránkách Ryanair.com. A doporučujeme neotálet, počet míst je omezen!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.