Levné letenky na Island - od 4600 czk

Datum: 03. 07. 2009
Iceland Express Nízkonákladová aerolinka Iceland Express, která se specializuje, jak už název napovídá, na levnou leteckou dopravu z/n Island, přichází s akční nabídkou letenek od 2300 czk za jeden směr. Iceland Express je nejlevnější způsob, jak se dostat letecky na Island, občasnou konkurencí mohou být charterové lety, které lze koupit třeba u Student Agency, nicméně ty mají pevně stanovená data odletu.Iceland Express léta do Reykjavíku z letišť London Gatwick, Aalborg, Billund, Kodaň a Gothenburg. Nejvýhodnější je z ČR letět asi z Londýna, kam se lze dostat s využitím akční nabídek Easyjet nebo Ryanair. Dalším výhodným výchozím letištěm je pro Čechy Berlín, kam se lze dostat z Prahy vlakem ČD za 800 czk za jednu cestu (jízdenku je potřeba zarezervovat a zaplatit kartou minimálně 3 dny před odjezdem).

Akce platí odteď do vyprodání alokovaných zlevněných letenek, letět můžete odteď do 31. července 2009. Léto nabízí nejlepší klimatické podmínky pro návštěvu Islandu, zároveň je to ale nejdražší období na Islandu vzhledem k hlavní sezóně.

Rezervovat letenky u Iceland Express můžete zde

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.