• Levné letenky >
  • Levné letenky na Guadeloupe v Karibiku: Z Prahy jen za 14 595 Kč!

Levné letenky na Guadeloupe v Karibiku: Z Prahy jen za 14 595 Kč!

Datum: 14. 12. 2010
S nabídkou levných letenek s pařížského letiště Orly na Guadeloupe přišla společnost CorsairFly, když zpáteční letenka stojí jen 12 565 Kč. Připočteme-li k tomu dopravu z Prahy právě do Paříže, vyjde nás zpáteční letenka z naší metropole do Karibiku jen na 14 595 Kč!

Nejprve je však nutné rezervovat na stránkách Corsairfly.com letenky z letiště Paříž Orly do Pointe-à-Pitre - dostupných termínů je přemnoho, například od 27. ledna do 7. února.

Spojení z Prahy do Paříže pak obstará společnost easyJet (http://easyjet.com), když zpáteční letenky v termínu 26. ledna - 8. února pořídíte jen za 1 074 Kč. Transfer mezi letišti Paříž Charles de Gaulle (kam létá easyJet) a Paříž Orly (odkud se létá do Karibiku) zajistí společnost Air France Buses, zpáteční jízdenka vyjde na 956 Kč.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.