Levné letenky do Kanady s Air France

Datum: 09. 07. 2009
Německá pobočka Air France má nyní v akční nabídce lety do Severní Ameriky, nejzajímavější jsou asi zpáteční letenky do Toronta nebo Montrealu za 10400 czk včetně tax.Kromě Toronta jsou v nabídce další severoamerické destinace jako Boston, New York, Filadelfie (od 9100 czk), Houston, Detroit, Chicago, Miami (!), Washington (od 10400 czk) nebo Los Angeles, San Francisco a Seattle (13000 czk).

Výhodou Air France je členství v alianci SkyTeam (jejímž členem je také ČSA), takže se můžete těšit také na míle, v případě cesty do Ameriky relativně dost mílí :-)

Odlet je možný z většiny německých letišť, pro cestovatele z ČR jsou asi nejvýhodnější letiště v Lipsku, Berlíně nebo Mnichově. Do Berlína a Mnichova se lze dostat buď vlakem ČD za 1600 czk za zpáteční lístek, případně autobusovou linkou Student Agency, pokud cestujete sami, vyjde to levněji než autem vzhledem k nutnosti platit na letišti za parkování.

Letenky je nezbytné rezervovat (a zaplatit kartou) do 22. července 2009, letět je možné v období 01.09.09 - 31.03.10.

Letenky je možné rezervovat na webu Air France.de

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.