• Levné letenky >
  • Levně do Francie, tentokrát do čarokrásné Normandie!

Levně do Francie, tentokrát do čarokrásné Normandie!

Datum: 01. 09. 2015

Normandie je známá nádherným pobřežím se strmými útesy. Jakmile spatříte nádherná zachovalá městečka, malebnou krajinu, okamžitě se zamilujete!
Na gurmány tady čeká jablečná pálenka a vynikající ústřice, kterými je Normandie proslulá. Jedna ze zdejších nejvýznamnějších památek je Mont Saint Michel.

Toto historické území láká množství turistů z celého světa, spojováno bývá hlavně v historických souvislostech. Normandie však nabízí mnohem více, dovolená tady patří k nejkouzelnějším v celé Evropě. Hlavní město Rouen se nachází poblíž moře, typické zástavby a jedinečné kouzlo tohoto města vytváří velice příjemnou atmosféru, kterou si nenechte ujít! Obdivovat zde můžete překrásnou katedrálu Nanebevzetí Panny Marie. Rozhodně si naplánujte cestu také do města Le Havre a Honfleur, mezi kterými se pne monumentální most Pont de Normandie. V těchto dvou přístavních městech na vás čekají samé dobroty, ale také nezapomenutelná architektura. Především chocolaterie, kavárničky, vůně právě upečeného pečiva, cukrárny, kterým je těžké odolat!
Jedinečné scenérie města Honfleur dotváří kotvící plachetnice, zastaralé domy i stavby.
Pokud jste si Normandii stále nezamilovali, vydejte se dál na severozápad k „alabastrovému pobřeží“ do městečka Etretat, které je proslulé skalními oblouky, křídovými útesy, kozí stezky vás zavedou až k samotnému pobřeží.

U města Caen, metropole Dolní Normandie, začněte prohlídku města historickou exkurzí, všechny památky jsou přístupné veřejnosti, najdete zde dokonce vojenské hřbitovy. Žádný turista by neměl vynechat návštěvu ústřicové farmy, kterými je Normandie proslulá.
Dalším nejnavštěvovanějším místem je ostrov Mont Saint Michel, na kterém se nachází spousta historických budov, dominantou je však gotický klášter.
Zbyde-li vám ještě čas, navštivte Parc Naturel Régional des Marais du Cotentin et du Bessin, neobyčejně nádherná krajina s, doslova pohádkovými, přírodními scenériemi a typickými domky.
Zamilujte si historickou Normandii, levné letenky lákají na pořádný výlet! S námi výrazně za letenky ušetříte. Využijte naší jedinečné nabídky!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.