• Levné letenky >
  • Leťte levně na olympiádu! Zpáteční letenky z Prahy do Londýna od 3.330 Kč.

Leťte levně na olympiádu! Zpáteční letenky z Prahy do Londýna od 3.330 Kč.

Datum: 11. 04. 2012
Letní olympijské hry se uskuteční v Londýně od 26. července do 12. srpna. Pro našince je to nejspíše nadlouho poslední šance, jak se podívat na vrcholný sportovní svátek levně a rychle. Lety do Londýna trvají dvě hodiny a jsou stále dostupná v příznivých cenových relací. Příkladem může být let nízkonákladové společnosti Easy Jet od 1.8. - 7.8., s kombinací příletových letišť Gatwick a Stansted, aktuálně za 3.330 Kč vč. poplatků. Pro Moravu je možnost dvou letů z Brna, a to jednak s maďarskou společností Wizz Air či irským přepravcem Ryanair. Zejména druhý jmenovaný stále nabízí lety od cca. 3.500 vč. poplatků. Pozor ovšem na načítání nechtěných poplatků, pokud byste si rezervovali let sami.

 

Pro rezervaci těchto letů bez nutnosti platit kreditní kartou doporučujeme využít služby www.brabec.eu. Platba je pak možná i převodem či hotově.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.