Letošní dovolená v Karibiku!

Datum: 04. 03. 2016

Karibik je tvořen většími i menšími ostrůvky, které oplývají nádhernou neposkvrněnou přírodou. Jedním z nejkouzelnějších míst souostroví Turks a Caicos je pláž Grace Bay Beach, jež je právem označována perlou Karibiku.
Na ostrově Providenciales se soustředí většina turistického ruchu, nachází se zde luxusní hotelové resorty a nechybí ani osmnáctijamková golfová hřiště.
Severozápadní pobřeží ostrova je lemováno skvostnou písečnou pláží Grace Bay Beach, která je tvořena hebkým bílým pískem, tu omývá křišťálově čisté moře.
Podél celého zálivu Grace Bay se navíc nachází korálové útesy, které krásu prostředí ještě umocňují. Toto místo proto ocení především milovníci odpočinku, plážových sportů, šnorchlování i nadšení potápěči. Poblíž pláže najdete několik potápěčských center, kde si můžete zajistit kurz potápění pod vedením zkušeného instruktora.

Vezměte svou milovanou na exotickou dovolenou do Karibiku, odpočiňte si společně na jedné z nejkrásnějších pláží světa. Ostrovy Providenciales a North Caicos jsou skvělým místem pro líbánky. Na Providenciales se nachází největší aquapark v celém Karibiku, proto je oblíbenou destinací i pro rodiny s dětmi. Ocení také pozvolné vstupy do moře, takže se sem mohou vydat i s nejmenšími ratolestmi. Užijte si exotiku a nechte se hýčkat slunečními paprsky na brilantních plážích!
Nejlevnější letenky do Ameriky zakoupíte jedině u nás za bezkonkurenční ceny, využijte tuto jedinečnou nabídku a rezervujte si ještě dnes svá místa v letadle!

Ještě nemáte jasno o letní dovolené? Sledujte pravidelně naši rubriku a vybírejte ze skvělých tipů na perfektní dovolenou v zahraničí! Exotika, památky, turistika - každý si zde najde přesně to, co hledá!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.