• Levné letenky >
  • Letíte do Londýna na delší dobu? Pak pro vás máme jednosměrné letenky za úžasných 541 Kč!

Letíte do Londýna na delší dobu? Pak pro vás máme jednosměrné letenky za úžasných 541 Kč!

Datum: 04. 08. 2016

Neváhejte využít levných letenek do Londýna z Ostravy, přímým letem s lowcost společností Ryanair se do Londýna k Big Ben, Trafalgar a Piccadilly Square či k Buckinghamskému paláci dostanete za pouhé 2 hodiny a 15 minut. Letenky jsou nyní velmi dostupné, proto je musíte za cenu 541 Kč mít i Vy! Zbývají poslední volná místa, sbalte si batoh a vyrazte v říjnu poznat metropoli Velké Británie na vlastní oči.

Letenky směr Ostrava (OSR) - Londýn Stansted (STN) jsou dostupné za cenu 541 Kč 4. a 11.října, v oba termíny letadlo odlétá v 17:50 a v cílové destinaci přistane v 19:05. Svou letenku můžete rezervovat zde

Příklad letu:
17:50, 4 říj (út) Ostrava, Ostrava Airport (OSR)
19:05, 4 říj (út) Londýn, Stansted (STN)
Čas letu: 2h 15min
Letecká společnost: Ryanair| Číslo letu: 2369| Třída: economy

*Do letadla je možné si s sebou vzít malé příruční zavazadlo, které je v ceně letenky. Cena letenky s transakčními poplatky a poplatkem za transakci platební kartou činí 1016 Kč. Zavazadlo o váze 15 kg je navíc zpoplatněno, za toto zaplatíte 525 Kč a zavazadlo s hmotností 20 kg vás výjde na 735 Kč.

Cena za letenku z Ostravy do Londýna je velmi výhodná, proto buďte mezi prvními, kdo si jí rezervuje. Zbývají poslední volná místa v letadle, nepropásněte tuto skvělou šanci vyrazit na perfektní výlet do nádherného města, ze kterého na vás dýchne zajímavá historie a nespočet památek, které musíte prostě vidět!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.