• Levné letenky >
  • Letiště Washington Ronald Reagan National Airport

Letiště Washington Ronald Reagan National Airport

Datum: 04. 11. 2009

Národní letiště Ronalda Reagana se nachází pět kilometrů jižně od centra Washingtonu. Vzdušný přístav získal své jméno podle bývalého prezidenta Spojených států a za rok 2006 obsloužil přibližně 18,5 milionu cestujících.


Pro osobní dopravu jsou vyhrazeny tři terminály, označené písmeny A až C. V největší míře je využívají aerolinky US Airways a American Airlines, dále pak na nich fungují například společnosti Delta, Continental, American Eagle, nebo United Airlines.


S centrem města letiště spojuje snadno dostupná stanice metra Ronald Reagan Washington National Airport, která je napojena na žlutou a modrou linku. Cenová politika městského dopravního podniku je velmi složitá, a tak cena jízdenky může v závislosti na denní době a projeté vzdálenosti kolísat mezi $1,65 a $4,50.


Čekání na let vám na letišti zpříjemní třeba kavárna, která je otevřená nonstop. K dispozici jsou i sedačky s opěradly a věřící turisty potěší kaple. V parkovací garáži A mají své pobočky autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar, Hertz, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.