Letiště Tampa International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště Tampa leží jedenáct kilometrů na západ od obchodní čtvrti stejnojmenného města na americké Floridě. Sedmadvacáté nejrušnější letiště v Severní Americe za rok 2007 odbavilo 19 154 957 pasažérů. Svoji základnu zde má společnost Gulfstream International Airlines, která však létá pod hlavičkou Continental Connection.


Všechny lety jsou odbavovány z jediného, tříposchoďového terminálu. Na letišti v současné době působí mimo jiné společnosti Southwest Airlines, American Airlines, US Airways, Delta Air Lines, United Airlines, AirTran Airways, Continental Airlines, nebo Continental Connection.


Přímo na letišti si můžete objednat dodávku, která vás odveze na místo vaší cílové destinace. Například za odvoz do centra Tampy zaplatíte 12 až 32 dolarů. V terminálu letiště máte dále k dispozici lavičky s opěradly a na třetím podlaží i kapli.


V terminálu letiště své služby nabízí i šestice autopůjčoven – jmenovitě se jedná o Avis, Budget, Dollar Car Rental, Enterprise, Hertz a Thrifty Car Rental.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.