Letiště St. Louis Lambert International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště Lambert leží v americkém St. Louis ve státě Missouri. V roce 2008 z něho bylo provozováno 88 nonstop letů do vnitrostátních i mezinárodních destinací, přičemž letiště odbavilo 14,4 miliónů cestujících. Základny na letištích provozují společnosti American Airlines, Great Lakes Airlines a Southwest Airlines.


Letišti slouží dvojice terminálů – Main Terminal se dále dělí do čtyř menších hal A až D a East Terminal, který tvoří hala E. Mezi nejvíce zastoupené aerolinky patří Delta Connection, US Airways Express, AirTran Airways, Southwest Airlines, USA3000 Airlines, American Eagle, nebo Continental Airlines.


Oba terminály letiště obsluhuje krom autobusů a taxíků i červená linka metra, která vede až do centra města. Vlaky jezdí po celý den, přičemž jednosměrnou jízdenku v hodnotě 2,25 dolarů si můžete zakoupit v automatech ve vestibulu letiště.


Cestující mají na letišti k dispozici množství laviček, kuřárnu a mezi branami C25 a C27 i dětský koutek. V přízemí terminálu mezi dveřmi MT12 a MT17 mají své přepážky autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.