Letiště Southwest Florida International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště Southwest Florida leží v oblasti Fort Myers. V první let uskutečnila 14. května 1983 společnost Delta Air Lines. Jedno s padesáti nejrušnějších letišť ve Spojených státech v roce 2008 odbavilo 7 603 845 cestujících.


Osobní přepravě slouží jeden velký terminál, který doplňují tři menší haly značené písmeny B, C a D. Budova z roku 2005 disponuje celkem 28 branami. Ty využívají především letecké společnosti AirTran Airways, USA3000 Airlines, Delta Air Lines, American Airlines, JetBlue Airways, Southwest Airlines, US Airways, nebo Northwest Airlines.


Pravidelnou autobusovou dopravu mezi letištěm a centrem města zajišťuje mezi šestou ranní a devátou hodinou večerní společnost LeeTran. Linka 50 je v provozu denně, přičemž jednorázová jízdenka stojí 1,25 dolaru.


Na letišti se krom množství restaurací a obchůdků nachází i masážní salón, který vám zpříjemní čekání na váš let. V přízemí parkovacích garáží pak nabízí své služby i několik autopůjčoven. Jmenovitě se jedná o Alamo Rent-A-Car, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.