Letiště San Juan Luis Muñoz Marín

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště Luis Muñoz Marín se nachází na ostrově Portoriko, přičemž leží asi pět kilometrů jihovýchodně od jeho hlavního města San Juan. Letiště za rok odbaví zhruba deset milionů cestujících, díky čemuž je považováno za nejrušnější v celém Karibiku. Základnu na něm má společnost American Eagle.


Sanjuanské letiště má jediný terminál, který je rozdělen na pětici hal značených písmeny A až E. V současné době letiště obsluhují například společnosti Delta Air Lines, United Airlines, JetBlue Airways, Air Sunshine, American Airlines, American Eagle, PAWA Dominicana, nebo US Airways.


Transfer mezi letištěm a centrem města San Juan zajišťují krom taxíků i autobusy dopravního podniku AMA. V provozu jsou od pondělí do pátku mezi 4:30 a 22:00, resp. v sobotu a neděli mezi 5:30 a 22:00. Jednosměrná jízdenka stojí 75 centů.


Terminál letiště je sice vybaven velmi pohodlnými sedačkami, WiFi připojením a nonstop otevřeným obchodem, zkušení nocležníci si však stěžovali na nepříjemný personál, příliš hlasitá hlášení a na přemrštěný výkon klimatizace.


V prvním patře haly E mají své přepážky autopůjčovny Avis, Budget, Charlie, Dollar Hertz, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.