Letiště San Antonio International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště San Antonio leží ve stejnojmenném městě ve státě Texas. V roce 2008 odbavilo 8 358 515 cestujících, tedy zhruba o 3,5 procenta víc než v roce předešlém.


Osobní přepravě slouží hned dvojice terminálů, které v současné době disponují 24 branami. Letiště obsluhuje dvanáctka aerolinií, mezi kterými nechybí například Delta Air Lines, Northwest Airlines, Delta Connection, United Express, US Airways Express, American Airlines, Continental Airlines, Mexicana, nebo Aéro Mexico.


Dopravní spojení do centra San Antonia zajišťuje mimo jiné dopravní podnik města. Jeho autobusy linky 5 jezdí denně; do centra vás zavezou přibližně za půlhodinku. Za jednosměrnou jízdenku zaplatíte 1,10 dolarů, celodenní jízdenka stojí 4 dolary.


Při čekání na let si můžete odpočinout na čalouněných sedačkách, přičemž vám jsou k dispozici i čisté toalety. Plusem je i nízký počet hlášení, které by vás rušily ze spánku. Poblíž výdeje zavazadel mají své přepážky autopůjčovny Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.