Letiště Sacramento International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště Sacramento leží 16 kilometrů na severozápad od stejnojmenného města v americké Kalifornii. V roce 2006 letiště odbavilo 10,4 milionu cestujících.


Pro vnitrostátní dopravu jsou na sacramentském letišti využívány terminály A a B, k mezinárodním letům se využívá samostatná hala. Téměř 50% podíl na osobní přepravě na tomto letišti drží společnost Southwest Airlines, mezi další přítomné aerolinky zde pak patří United Airlines, United Express, Mexicana, Horizon Air, US Airways, JetBlue Airways, Continental Airlines, nebo Delta Air Lines.


Z letiště jezdí do centra Sacramenta denně autobusy linek 42A a 42B, jež provozuje společnost Yolobus. Autobusy jezdí od časného rána až do pozdního večera každou hodinu, přičemž jízda trvá necelých 20 minut. Jednosměrná jízdenka pro dospělou osobu stojí dva dolary, senioři od 62 let a mládež do 19 let platí jeden dolar.


Při čekání na váš spoj se na letišti v Sacramentu můžete usadit na jednu z několika dřevených laviček, popřípadě na sedačky s opěrkami nedaleko jednotlivých gatů. Na letišti rovněž působí autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Enterprise, Dollar, Hertz a National.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.