• Levné letenky >
  • Letiště Ruzyně: Jedinečné exkurze s prohlídkou a focením techniky

Letiště Ruzyně: Jedinečné exkurze s prohlídkou a focením techniky

Datum: 29. 03. 2012
Letečtí fandové a obdivovatelé moderní techniky by si neměli nechat ujít speciální narozeninové exkurze v prostorách ruzyňského letiště. Letiště Praha připravilo k 75.výročí otevření letiště krátké exkurze  pro veřejnost s možností následné prohlídky letištní techniky, letadel současných i historických a hasičské techniky. Exkurze budou probíhat v sobotu 7. dubna od 9:00 do 17:30. Autobusy budou odjíždět z výchozího bodu v Terminálu 3 každých 10 minut, poslední odjezd je plánován na 16:00. Vstup je zdarma, podmínkou účasti na této akci je včasná přihláška přes registrační formulář na stránkách letiště. Zájemci mohou využít parkování před Terminálem 3.

Šance pro fotografy

Pražské ruzyňské letiště připravilo i několik novinek pro spottery (fanoušky fotografující letadla). Pro ně v součastnosti rostou na dvou místech tribuny umožňující fotografování přes oplocení. Tyto tribuny, které budou slavnostně otevřeny v sobotu 7. dubna, jsou dočasné a budou na svých místech stát přibližně měsíc. Chystá se také úprava oplocení okolo letiště - s otvory pro objektivy fotoaparátů.

Kromě toho se také zájemci mohou registrovat do pravidelných fotoexkurzí. Fotoexkurze na tzv. trase F budou probíhat pravidelně dvakrát měsíčně, první se uskuteční 1. 4. od 14:30. Účastníci budou mít možnost fotografovat 2,5 hod. nejen z autobusu, ale pohybovat se i venku, poblíž dráhy. Opět je nutná předchozí rezervace prostřednictvím registračního formuláře. Účast na každém termínu je omezena na 20 osob ve věku od 15 let.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.