Letiště Raleigh Durham International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště Raleigh – Durham leží mezi stejnojmennými městy, v katastru obce Morrisville v předměstí Wake County. V roce 2007 toto letiště ke své cestě zvolilo více než deset milionů pasažérů.


Osobní dopravě slouží dvojice terminálů, z nichž ten s označením 2 byl otevřen teprve před několika lety. Mezi nejvíce zastoupené aerolinky na tomto letišti patří American Eagle, Southwest Airlines, US Airways, Delta Connection, United Express, American Airlines, JetBlue Airways, nebo US Airways Express.


Spojení s okolními městy zajišťuje společnost Triangle Transit – do Raleigh zajíždí pravidelná linka 105. Cesta do Durhamu je komplikovanější – nejprve musíte jet linkou 747 do stanice Regional Transit Center (RTC) a zde přestoupit na autobus linky 402, nebo 412. Jednosměrná jízdenka vás přijde na dva dolary, celodenní lístek pak stojí 4 dolary.


Na vcelku tichém a klidném letišti se můžete uvelebit do pohodlných sedaček bez opěrátek. Své pobočky zde mají autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar Car Rental, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.