Letiště Orange County John Wayne Airport

Datum: 04. 11. 2009

John Wayne Airport leží v kalifornském Orange County a své jméno získalo na počest herce Johna Wayna, který poblíž letiště bydlel. Letiště, které leží 23 kilometrů od světoznámého Disneylandu, v roce 2008 odbavilo téměř devět milionů cestujících.


Veškeré odbavení probíhá v terminálech A a B, které ve skutečnosti tvoří jediná budova Thomase F. Rileyeho. Mezi nejvytíženější aerolinky na letišti v Orange County se řadí zejména Southwest Airlines, Continental Airlines, Northwest Airlines, American Airlines, US Airways, United Airlines, Delta Airlines, nebo Alaska Airlines.


Letiště Johna Wayna s centrem Orange County spojují mimo jiné autobusové linky 76 a 212, které provozuje dopravní podnik města (Orange County Transportation Authority). Jednosměrná jízdenka vás vyjde na 1,50 dolaru.


Pokud vás na letišti Orange County čeká noc strávená čekáním na ranní let, neváhejte ulehnout buď na dřevěné lavičky, nebo na čalouněné sedačky nedaleko gatů. K dispozici rovněž máte čisté toalety. Své přepážky v příletové hale mají autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.