• Levné letenky >
  • Letiště New Orleans Louis Armstrong International Airport

Letiště New Orleans Louis Armstrong International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště, pojmenované po světoznámém trumpetistovi, leží zhruba 19 kilometrů na západ od obchodní čtvrti New Orleans. Zkázou pro letiště byl hurikán Katrina, kvůli kterému počet odbavených cestujících za rok klesl o dva miliony na 7 944 397 za rok 2008. Letiště je hodnoceno jako jedno z nebezpečnějších nejen ve státě Louisiana, ale v celých USA.


Letišti slouží terminály East a West, které se dále dělí na křídla A až D. Na nich mimo jiné operují letecké společnosti Southwest Airlines, United Airlines, Northwest Airlines, Continental Express, American Airlines, US Airways, nebo JetBlue Airways.


Dopravu do centra New Orleans zajišťuje společnost Jefferson Transit. Pravidelné autobusové spoje E-2 Airport-Downtown Express odjíždějí od vchodu 7 v horním patře terminálu. Jednosměrná jízdenka stojí pouze 1,10 dolarů.


Na neworleanském letišti mají cestující k dispozici dostatečný počet laviček a sedaček s opěrkami. V přízemí terminálu pak mají své kanceláře autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.