Letiště Nashville International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště Nashville leží na jihovýchodě stejnojmenného města v americkém státě Tennessee. Nedaleko letiště, které v roce 2008 odbavilo deset milionů cestujících, se nachází vcelku důležitá základna vojenského letectva.


Na letišti jsou hned čtyři terminálové haly, aktuálně jsou však využívány jen ty s označením A až C. Mezi nejdůležitější přepravce zde patří společnosti Delta Connection, Continental Express, Southwest Airlines, US Airways Express, United Express, American Airlines, Delta Air Lines a Air Canada Jazz.


Pohodlným a vcelku levným způsobem dopravy do centra Nashvillu jsou autobusy vypravované samotným městem. Autobusová linka 18 je v provozu sedm dní v týdnu, přičemž jednosměrná jízdenka stojí jen 1,35 dolaru. Jízdní řády autobusů jsou umístěny v příletové hale letiště.


Cestující čekající na let mají k dispozici dostatek gaučů, ze spaní je však může vyrušovat nadměrný hluk a nadměrně aktivní klimatizace. Na letišti fungují i autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.