Letiště Milwaukee General Mitchell

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště Generála Mithcella se nachází osm kilometrů na jih od obchodního centra amerického města Milwaukee, stát Wisconsin. Své jméno získalo po zakladateli amerických ozbrojených vzdušných sil, který v Milwaukee vyrůstal. Letiště v roce 2008 odbavilo 7 956 968 cestujících a své základny na něm mají společnosti Midwest Airlines a AirTran Airways.


Celému letišti slouží jediný terminál, který je dále rozdělen do trojice hal značených písmeny C, D a E. Mezi největší společnosti působící na tomto letišti patří Delta Air Lines, Northwest Airlines, Midwest Airlines, Continental Airlines, Frontier Airlines, AirTran Airways a US Airways.


S centrem města vás spojí autobusová linka č. 80 dopravního podniku města (Milwaukee County Transit System). Na jakékoliv místo v Milwaukee vás autobusy odvezou za pouhé dva dolary.


Terminál letiště v Milwaukee disponuje nonstop otevřeným stánkem s občerstvením, množstvím sedaček s opěradly a dokonce i masážními křesly. Na druhou stranu je v něm poměrně zima a ze spánku vás mohou rušit častá hlášení rozhlasu.


Své služby na letišti nabízejí autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar Car Rental, Enterprise, Hertz, National a Thrifty Car Rental.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.