Letiště Miami International Airport

Datum: 03. 11. 2009

Mezinárodní letiště Miami, známé rovněž jako Wilcox Field, leží přibližně 13 kilometrů severozápadně od obchodní čtvrti. Své základny na něm mají společnosti American Airlines, American Eagle, Continental Connection a charterový Miami Air. Devětadvacáté nejrušnější letiště na světě v roce 2008 odbavilo 34 063 531 cestujících.


Pro osobní dopravu je vyhrazeno celkem devět hal, které jsou pojmenovány písmeny A – J. Na letišti působí několik desítek leteckých společností, mezi ty nejvýznačnější však patří především American Airlines, American Eagle, LAN Airlines, Avianca, Aerosur, Air France, Allegiant Air, Vision Airlines, nebo TACA International Airlines.


Nejvýhodnější cesta do centra Miami je s předem objednanými dodávkami, které vás tam dovezou v pohodlí za přibližně 14 dolarů. V případě nocování vám jsou k dispozici sedačky s i bez opěradel, nonstop otevřená kavárna, nebo internetové kiosky. Ze spaní vás však mohou vyrušovat častá hlášení, zima a dotěrný hmyz.


V halách E a H mají své přepážky i následující autopůjčovny: National, Royal, Thrifty, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise a Hertz.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.