Letiště Las Vegas McCarran

Datum: 03. 11. 2009

Mezinárodní letiště McCarran leží osm kilometrů na jih od obchodní čtvrti Las Vegas, přičemž slouží celému okresu Clark County. Své jméno získalo po bývalém nevadském senátorovi Patu McCarranovi a svoji základnu na něm mají letecké společnosti Southwest a Allegiant. Patnácté největší letiště na světě v roce 2008 odbavilo přes 44 milionů cestujících.


Letišti slouží dvojice terminálů – z nichž se ten první dělí na čtyři menší haly a ten druhý slouží zejména charterovým letům. K nejvíce zastoupeným společnostem na McCarranu patří Southwest Airlines, Allegiant Air, US Airways, United Airlines, Northwest Airlines, JetBlue Airways, nebo Continental Airlines.


Nejjednodušší cesta do centra města, konkrétně ke Kongresovému centru, je autobusovou linkou 108. Jednosměrná jízdenka přitom stojí pouze 1,25 dolaru.


Cestující mají k dispozici sedačky a lavičky s opěradly a nonstop otevřený bar. Ze spánku je však může vyrušovat ruch z hracích automatů. Své pobočky má na letišti i deset autopůjčoven: Advantage, Alamo/National, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, Payless, Savmor a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.