Letiště Kansas City International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Kansaské mezinárodní letiště se nachází 24 kilometrů severozápadně od centra amerického Kansas City, stát Missouri. V roce 2008 letiště odbavilo 10 469 892 pasažérů, na čemž mají díky své základně velkou zásluhu aerolinky Midwest Airlines.


Cestujícím slouží trojice terminálů A až C, které hostí více než desítku převážně amerických leteckých společností. Řadí se mezi ně například Midwest Connect, Great Lakes Airlines, Southwest Airlines, Delta Connection, Delta Air Lines, US Airways Express, nebo Continental Express.


Od pondělí do pátku na letiště z Kansas City zajíždějí autobusy dopravního podniku. Jednosměrná jízdenka vás bude stát jeden a půl dolaru, senioři a mládež pak zaplatí jen 0,75 dolaru. Alternativou pak mohou být taxíky, nebo sdílené dodávky, které mezi letištěm a centrem města pendlují každých zhruba 10 minut.


Poněkud nudné kansaské letiště nabízí zábavu snad jen v podobě WiFi připojení a několika stánkům s občerstvením. Usednout si můžete buď na obyčejné lavičky, nebo na sedačky bez opěradel nedaleko jednotlivých bran.


Na letišti operují i autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Fox, Hertz, National, Payless a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.