Letiště Indianapolis International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště Indianapolis leží ve stejnojmenném americkém městě ve státě Indiana. Strategicky velmi dobře umístěné letiště se nachází nedaleko několika velmi důležitých dálnic a je jedním z nejvýznamnějších center nákladní letecké dopravy. V roce 2008 letiště odbavilo celkem 4 039 477 pasažérů.


Cestujícím i leteckým společnostem slouží jeden terminál, který se dělí na dvě haly. Tu s označením A využívají výhradně společnosti Continental Airlines, Northwest Airlines a Delta Air Lines, spolu se svými dceřinými společnostmi. Halu B pak používají US Airways, United Airlines, Southwest Airlines, Midwest Airlines, American Airlines, nebo Air Canada.


Do centra Indianapolis se velmi levně dostanete městskými autobusy IndiGo. Linka číslo 8 staví napříč celou Washington Street, přičemž jednosměrné jízdné stojí jen 1,75 dolaru.


Terminál letiště cestujícím nabízí pohodlí v podobě čalouněných sedaček a laviček s opěradly. V prvním patře parkovacího domu nabízí své služby osmero autopůjčoven – Alamo, Avis, Budget, Dollar Car Rental, Enterprise, Hertz, National a Thrifty Car Rental.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.