Letiště Denver International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště Denver se nachází na severovýchodě tohoto coloradského města a svojí rozlohou se jedná o třetí největší aerodrom na světě. Desáté nejrušnější letiště na světě v roce 2008 odbavilo 51 245 334 cestujících a své základny na něm mají aerolinky Frontier Airlines, Great Lakes Airlines a United Airlines.


Cestujícím na denverském letišti slouží Jeppesen Terminál, který se dále dělí na haly A až C. Obsluhují je mimo jiné společnosti Frontier Airlines, Great Lakes Airlines, United Airlines, United Express, Southwest Airlines, US Airways, Delta Air Lines, Continental Airlines, nebo British Airways.


Expresní přepravu mezi letištěm a centrem Denveru zajišťuje regionální dopravní podnik. Autobusy skyRide jezdí v obou směrech každých 15 až 60 minut. Jednosměrná jízdenka stojí 8 – 12 dolarů v závislosti na vaší cílové destinaci.


Na hlučném a prosvětleném letišti mají cestující k dispozici množství židliček a laviček, v hlavní hale terminálu se navíc nachází i pohodlné gauče. V pátém patře terminálu pak své přepážky mají autopůjčovny Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, E-Z Rent-A-Car, Hertz, National, Payless a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.