Letiště Dallas Love Field

Datum: 04. 11. 2009

Dallaské letiště Love Field leží přibližně devět kilometrů na severozápad od obchodní čtvrti města. Tomuto texaskému městu sloužilo jako primární letiště až do roku 1974, kdy byl otevřen mnohem větší Dallas – Fort Worth. Letiště v roce 2008 odbavilo 4 033 005 cestujících.


Veškerý provoz na dallaském letišti se soustřeďuje do jediného terminálu, který se dále dělí na východní a západní křídlo. Na tom západním působí společnost Southwest Airlines, z toho východního potom létají Continental Express do Houstonu a Delta Connection do Memphisu.


Spojení na letiště zajišťují kromě taxíků i autobusy městského dopravního podniku DART (Dallas Area Rapid Transit). Do centra Dallasu zajíždí linka 39, kdežto do stanice Mockingbird Station pak linka číslo 539. V obou případech jednosměrná jízdenka stojí 1,75 dolaru.


Poměrně opuštěné letiště disponuje několika nepohodlnými sedačkami s opěrátky a koženým gaučem, na kterém můžete odpočívat například v případě čekání na ranní let. Své přepážky mají v terminálu letiště společnosti Hertz, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, National, Alamo, Thrifty a Advantage.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.