• Levné letenky >
  • Letiště Columbus Port Columbus International Airport

Letiště Columbus Port Columbus International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště Port Columbus se nachází asi deset kilometrů na východ od centra tohoto amerického města, které leží ve státě Ohio. V roce 2007 toto letiště odbavilo celkem 7 719 340 cestujících, a stalo se tak zcela největším ve středním Ohiu.


Letiště v Columbusu se skládá ze tří hal v jednom terminálu, které disponují 44 branami. Na nic operují následující aerolinky včetně svých dceřiných společností: Continental Airlines, Southwest Airlines, Air Canada, American Airlines, Midwest Airlines, United Airlines, US Airways, Delta Air Lines a AirTran Airways.


Z centra města směrem na letiště i zpět vás nejlevněji odvezou autobusy dopravního podniku (Central Ohio Transit Authority – COTA). Jedná se o celoroční linku číslo 92 a spoje na lince 52, která však funguje pouze o školních prázdninách. Jednosměrná jízdenka vás přijde na 2,25 dolarů.


Pasažéři, kteří na letišti musí přenocovat, nebo jen přečkat delší časové období, mají k dispozici bezplatné WiFi připojení a v případě potřeby i ochotný personál. V přízemí letiště pak fungují autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.