• Levné letenky >
  • Letiště Cincinnati/Northern Kentucky International Airport

Letiště Cincinnati/Northern Kentucky International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště Cincinnati/Northern Kentucky se nachází ve městě Hebron, stát Kentucky. Slouží však především nedalekému Cincinnati, které leží již za hranicemi státu Ohio. V roce 2008 odbavilo 6 488 422 cestujících, na čemž má velký podíl společnost Delta Air Lines, která má na letišti svoji základnu.


V současné době jsou vzhledem ke slábnoucímu provozu funkční pouze Terminály 2 a 3. Působí na nich osmero aerolinií, společně se svými dceřinými dopravci: American Eagle, Continental Airlines, United Airlines, United Express, US Airways Express, Delta Air Lines, Delta Connection a USA3000 Airlines.


Do centra Cincinnati zajišťuje pravidelnou autobusovou dopravu společnost TANK. Linka 2X je v provozu od 4:53 do 23:45, přičemž spoje jezdí zhruba každou půlhodinu až hodinu. Jednosměrná jízdenka vás bude stát 1,75 dolaru.


Cincinnatské letiště ze všeho nejvíc trpí špínou, kterou jsou postiženy nejen terminály, ale i toalety. Usadit se můžete na tvrdé lavičky a čekání na let si díky WiFi připojení můžete zkrátit surfováním na internetu. Poblíž výdejny zavazadel mají své pobočky autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty Car Rental.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.