Letiště Chicago O’Hare

Datum: 03. 11. 2009

Mezinárodní letiště O’Hare leží přibližně 27 kilometrů na severozápad od centra Chicaga a s téměř 70 miliony cestujícími se jedná o druhé nejrušnější letiště na světě. Svoji základnu na letišti mají společnosti United Airlines a American Airlines. O‘Hare bylo mezi lety 1998 a 2007 desetkrát za sebou zvoleno nejlepším letištěm v Severní Americe.


Pro osobní dopravu je vyhrazeno pět terminálů, které se dále dělí na devět menších hal. Mezi společnosti s největším množstvím letů z letiště Chicago O’Hare patří United Airlines, American Airlines, United Express, American Eagle, US Airways, Lufthansa, Mexicana, nebo USA3000 Airlines.


Nejlevnější doprava do centra Chicaga je s vlaky CTA, které vás tam svezou za pouhých 2,25 dolaru. Vlak jezdí pravidelně po celý den. O něco dražší, ale o to pohodlnější, variantou jsou taxíky, které vás z letiště odvezou za 40 dolarů.


Čekání na let nejpříjemněji strávíte ve velkých kožených sedačkách nedaleko odletových bran. K dispozici rovněž máte připojení k internetu, čisté toalety a nonstop otevřený salonek. Své pobočky mají na letišti autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.