Letiště Chicago Midway International Airport

Datum: 03. 11. 2009

Chicago Midway leží přibližně 13 kilometrů na jihozápad od historického centra města a je jedno ze dvou letišť v největším městě státu Illinois. Svoji základnu na něm má nízkonákladový přepravce Southwest Airlines. Za rok 2008 letiště odbavilo celkem 17 340 497 cestujících.


Veškeré lety jsou odbavovány z tří hal, které jsou značeny písmeny A – C. Mezi nejdůležitější aerolinky působící na tomto letišti patří především Southwest Airlines, AirTran Airways, Northwest Airlines, Delta Air Lines, Shuttle America, nebo Comair.


Pokud chcete při cestě do centra Chicaga ušetřit, zvolte městské vlaky CTA, které jezdi v pravidelných intervalech po celý den, a jednosměrná jízdenka přitom stojí jen 2,25 dolaru. Pohodlnější variantou jsou pak vozy taxislužby – s nimi vás jedna jízda přijde zhruba na 30 dolarů.


Nocující turisté naleznou největší klid na třetím podlaží, kde mají rovněž k dispozici měkké sedačky. V případě potřeby se rovněž mohou obrátit na vcelku vstřícný a ochotný personál. Na letiště mají své pobočky autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.