Letiště Boston Logan International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště Generala Edward Lawrence Logana leží v Bostonu v americkém státě Massachusetts. S 26 miliony odbavených cestujících ročně se jedná o jedno z dvacítky nejrušnějších letišť v celých Spojených státech. Svoji základnu na něm má společnost Cape Air.


Na bostonském letišti jsou celkem čtyři terminály:
  • Terminál A je nová budova, kterou využívají například společnosti Delta Air Lines, Delta Connection, nebo Continental Airlines.

  • Terminál B slouží zejména pro vnitrostátní lety, operují na něm třeba American Airlines, US Airways, nebo American Eagle.

  • Na Terminálu C nalezneme například letecké společnosti JetBlue Airways, AirTran Airways, Cape Air či United Airlines.

  • Mezinárodní Terminál E slouží pro všechny mezinárodní přílety a pro aerolinky SATA International, British Airways, nebo Air France.


Do centra města se nejjednodušeji dostanete modrou linkou bostonského metra. To je v provozu od rána až do večera a jednosměrná jízdenka stojí 1,70 dolaru; děti do 11 let jezdí zdarma.


Nocující pasažéři mají sice k dispozici dostatek míst k sezení i ležení, měli by se však vhodně obléci, neboť jsou terminály velmi chladné. Občerstvit se mohou v nonstop otevřené koblížkárně Dunkin Donuts.


Na letišti mají své přepážky autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National Car Rental a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.