Letiště Austin – Bergstrom

Datum: 03. 11. 2009

Mezinárodní letiště Austin – Bergstrom leží 8 kilometrů na jihovýchod od obchodní čtvrti texaského Austinu. Letiště bylo veřejnosti otevřeno v roce 1999 a disponuje dvěma ranvejemi a dvěma heliporty. V roce 2008 celkem odbavilo 9 039 075 cestujících.


Cestujícím v Austinu nyní slouží jen jediný terminál, pojmenovaný po texaské političce Barbaře Jordan. Ten disponuje 25 branami a trochu kuriózně i skutečným jevištěm pro hudební kapely, což má podtrhnout statut Austinu jako hlavního města hudby na světě.


Na letišti v současné době fungují následující letecké společnosti a jejich regionální partneři: Alaska Airlines, American Airlines, AmericanConnection, Continental Airlines, Continental Express, Delta Air Lines, Southwest Airlines, nebo United Airlines.


Výhodnou dopravu z letiště do Austinu vám zajistí třeba dodávky Super Saver Shuttle cena činí 40 dolarů při jízdě jedním směrem. Noc před ranním odletem můžete strávit přímo v terminálu na sedačkách s opěrkami, které však nejsou příliš pohodlné. Ze spánku vás rovněž mohou rušit častá hlášení a hlasitá televize.


Své pobočky mají na letišti autopůjčovny ACE Car Rental of Austin, Advantage Rent A Car, Alamo/National, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.