• Levné letenky >
  • Letiště Atlanta Hartsfield Jackson International Airport

Letiště Atlanta Hartsfield Jackson International Airport

Datum: 04. 11. 2009

Mezinárodní letiště Hartsfield-Jackson leží jedenáct kilometrů na jih od obchodní čtvrti amerického města Atlanta ve státě Georgia. Jedná se o nejrušnější letiště na světě z hlediska odbavených pasažérů, kterých za rok 2008 zvládlo 90 milionů. Své základny na letišti mají společnosti Delta Air Lines, AirTran Airways a Delta Connection.


Veškerý provoz se soustředí do terminálů North a South, které jsou dále členěny do hal A až E a T. Z nich do destinací v Severní Americe, Jižní Americe, Asii, Africe a Evropě létají mimo jiné společnosti Delta Air Lines, Delta Connection, AirTran Airways, Continental Express, British Airways, KLM, Air France, nebo Northwest Airlines.


Do centra Atlanty se nejsnáze dopravíte červenou či žlutou linkou metra, které je v provozu zhruba od 5:00 do 2:00. Jednosměrná jízdenka stojí dva dolary.


Obrovské letiště disponuje mnoha lavičkami, čalouněnými gauči a křesly, WiFi připojením k internetu, dětským koutkem a stánky otevřenými 24 hodin denně. Přímo na letišti mají své pobočky autopůjčovny Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National/Alamo a Thrifty Car Rental.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.