Letiště Antalya

Datum: 03. 11. 2009

Letiště Antalya leží 13 kilometrů na severovýchod od centra tohoto tureckého města. Využívají ho zejména charteroví přepravci k dopravě turistů na nejznámější turecké letovisko při Středozemním moři. Velké a moderní letiště v roce 2008 odbavilo téměř 19 milionů turistů, z nichž celých 16 milionů bylo ze zahraničí.


Cestujícím slouží dvojice mezinárodních terminálů, jejichž teoretická kapacita v současné době čítá 35 miliónů pasažérů ročně. Na letišti působí mimo jiné aerolinky Sky Airlines, TUIfly, SunExpress, Thomas Cook Airlines, Turkish Airlines, Pegasus Airlines, nebo Air Berlin.


Výhodnou dopravu do centra Antalyi vám zajistí soukromé transfery. Za cestu jedním směrem zaplatíte cirka 35 euro, přičemž cena je shodná pro jeden až čtyři pasažéry.


Budovy letiště jsou sice poměrně nové, přílišný komfort však nenabízejí. Zkušení nocležníci si stěžují zejména na špinavé toalety, zimu, hmyz, příliš drahé restaurace a na nepohodlné sezení. V budově mezinárodního terminálu působí autopůjčovny Pelikan Oto Kiralama v Servis Hizmetleri Turizm, Filo Rent a National.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.