Letenky do Austrálie za 7990 Kč

Datum: 26. 06. 2009
Malajská nízkorozpočtová aerolinka AirAsia X přichází s velmi akční nabídkou letenek, která byla naposledy k dispozici loni na podzim. Vhodnou kombinací letů lze získat letenky do Austrálie (z Londýna) do osmi tisíc korun včetně tax.Pro našince je nejzajímavější spoj Londýn Stansted - Kuala Lumpur, na kterém lze pořídit nejlevnější zpáteční letenku do 6 tisíc korun včetně všech tax.

Z Kuala Lumpur lze pokračovat do mnoha zajímavých destinací, nejatraktivnější mi přijde australský Gold Coast (letiště blízko Brisbane), odtud lze podniknout podél pobřeží roadtrip autem do Sydney. Zpáteční letenku s taxami lze koupit již za 2240 Kč včetně všech tax, celkem se tak lze dostat do 8 tisíc (za předpokladu naprosté vaší naprosté časové flexibility). Pokud nepoletíte pouze s malým carry-on baťůžkem, je potřeba připočíst nějaké stokoruny za odbavení zavazadla.

Samozřejmě je nutné připočíst náklady na letenku z Prahy do Londýna, tu lze ale celkem snadno koupit do 1500 korun.

Air Asia resp Air Asia X je nízkonákladovka západního stylu, klidně bych ji srovnal s easyjetem. Létání s Air Asia je tedy naprosto bezpečné a není se čeho obávat. U letu Londýn - Kuala Lumpur je ale potřeba počítat s tím, že jde o klasický lowcost, tedy žádné občerstvení ani nápoje v ceně, je možné si palubní občerstvení objednat nebo si koupit vlastní jídlo a pití na letišti.

Tato nabídka končí v neděli 28. června a platí pro letenky s odletem až do března 2010, takže ideální způsob, jak se během české hnusné zimy prohřát v asijském nebo australském teple.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.