Láska na první pohled!

Datum: 14. 08. 2015

Ještě jste nenašli vhodné místo, kde byste prožili úžasnou dovolenou? Prázdniny se pomalu krátí, a tak je čas zvolit vhodnou destinaci. My to udělali za vás. Potěšte svou drahou polovičku, a užijte si pár hezkých dní v Barceloně!

Do Barcelony se zamilujete na první pohled. Pokud navštívíte katalánské letovisko poprvé nebo podesáté, vždy budete fascinováni.
Metropole Barcelona spadá do oblasti Katalánsko, které je jednou z oblastí Španělska.
Svou historií a slunečným počasím láká stále více turistů z celého světa, a vy můžete být, díky našim skvělým cenám za letenku, jedním z nich!
Tady prožijete víc než jen obyčejnou dovolenou u moře. Obdivovat můžete hned několik skvostných staveb architekta Gaudího, najdete zde také mnoho dalších překrásných památek, slunný přístav. Příjemný večer ve dvou určitě nesmíte vynechat, barcelonské uličky doslova hýří romantickou atmosférou, k posezení využijte některou z místních restaurací.

Pokud chcete zažít trochu jinou Barcelonu, nesmíte minout čtvrť El Raval, která je proslulá především nočním životem, kabarety, restauracemi a bary. Potrpíte si na historickou architekturu? Nevynechejte třeba gotickou katedrálu svaté Eulálie, do které v určité hodiny je dokonce vstup zdarma, a doslova pohádkovou katedrálu La Sagrada Família.

Jestliže vás láká dobrodružství, vydejte se na kopec Montjuic a projděte si všechny památky, kam se dostanete pěšky či lanovkou. První zastávkou určitě bude Národní muzeum katalánského umění, následně se pokochejte zpívající fontánou, tu rozhodně navštivte i po západu slunce. Na kopci Montjuic najdeme i olympijský stadion, jehož součástí je také muzeum. Z vrcholu Montjuic se vám naskytne i krásný výhled na přístav pro nákladní lodě.
Jedna z lanovek končí u Castell de Montjuic, který stojí za vidění.

Barcelonu určitě navštivte i s dětmi, na které tady čeká spousta lákavých zážitků na kopci Tibidabo, na kterém se skrývá mnoho zábavních atrakcí v podobě horské dráhy, domu hrůzy, pirátských lodí, trampolín, kolotočů, a dalších.
Stovky živočichů a rostlin od nejmenších korýšů až po velké písečné žraloky naleznou děti i dospělí v barcelonském akváriu.
Den se svými ratolestmi můžete strávit také v zoo, v městském překážkovém parku, i v muzeu mamutů a vynálezů.
V Barceloně je stále co objevovat, jistě se sem budete rádi vracet.
Rezervujte si levné letenky včas! Víte, že odbavit se můžete i z domova přes internet?

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.