Las Vegas na Východě! Objevte Macao!

Datum: 19. 10. 2015

Vydejte se s námi k ústí Perlové řeky, kde leží skvostné město Macao.
Nyní je ideální období pro pobyt v této destinaci, slunečný podzim dodá vaší dovolené skvělou atmosféru.
Hlavními atrakcemi jsou především historicky významné barokní památky z období portugalské nadvlády, a herní průmysl.
Kolem nádherného náměstí Largo de Senado je taktéž spousta historických budov k vidění, jsou jimi kostel sv. Dominika, ruiny kostela sv. Pavla s pevností Mont Forte, ve kterém dnes sídlí Macajské muzeum.
Z proslulých tradičních čínských památek je jistě nejvýznamnější 600 let starý malý chrám bohyně A Ma. Moderní dominantou města je nyní 338 m vysoká Macao Tower, na jejíž věži najdete vyhlídkovou plošinu, z výšky 223 m se vám naskytne jedinečný a nezapomenutelný pohled na široké okolí.

Máte rádi noční život? Jste na správném místě! Macao se ne nadarmo říká Las Vegas východu, velká expanze casin zde ročně láká miliony turistů z celého světa. Je to také jediné čínské město, kde je provozování casin legální.
Donedávna nebylo možné navázat letecká spojení do Macaa z Evropy, cesta proto musela být kombinována spolu s přepravou trajektem, většinou z Hong Kongu.
Nyní je už letecká doprava možná z Prahy s maximálně dvěmi mezipřistáními. Proto využijte naší nabídky na levné letenky do Macao a prožijte několik dní v této krásné destinaci.
Váš let bude pohodlnější a komfortnější, zvolíte-li si při rezervaci letenky cestování v business třídě!
Nenechte si ujít unikátní výhled na celé město již při přistávání, rezervujte si své sedadlo u okénka a spatřete město na vlastní oči dříve než vaši spolupasažéři v uličce!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.