Lanzarote

Datum: 11. 10. 2009
Mezinárodní letiště Lanzarote obsluhuje stejnojmennou oblast Kanárských ostrovů. Leží 5 kilometrů jihozápadním směrem od města Arrecife a využívají ho zejména charteroví přepravci při dopravě turistů na dovolenou. V roce 2008 bylo odbaveno téměř 5,5 milionu cestujících, přičemž 71 % těch zahraničních bylo buď z Velké Británie, nebo z Německa.

Veškeré lety jsou odbavovány ze dvou terminálů. T2 se využívá jen při letech na okolní ostrovy, všechny ostatní spoje odlétají z terminálu T1. Mezi letecké společnosti s největším počtem destinací z Lanzarote patří Ryanair, Air Europa, Air Berlin, Hamburg International, Jet2.com, Thomas Cook Airlines, Thomson Airways, nebo TUIfly.

Z letiště jezdí v pravidelných intervalech autobusy – a hned na dvou linkách. Číslo 22 jezdí směrem Playa Honda a Arrecife; linka 23 pak zajíždí jen do Arrecife. Oba autobusy vyjíždějí ze zastávek před budovami terminálů.

Hned osm společností vám je ochotno přímo na terminálu zapůjčit osobní automobil. Jsou jimi 5Car, Auto Reisen, Avis, Cabrera Medina, Cicar, Europcar, Hertz a Payless.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.