• Levné letenky >
  • Láká vás již dlouho Ghana? S naší skvělou nabídkou můžete letět za jedinečné ceny!

Láká vás již dlouho Ghana? S naší skvělou nabídkou můžete letět za jedinečné ceny!

Datum: 05. 11. 2015

Právě nastává nejlepší období pro návštěvu Accry, tropické vlhké podnebí je v letních měsících totiž pro někoho velice nepříjemné až nesnesitelné.
Accra sice není běžná turistická destinace, zato však má co nabídnout, pokud sem zavítáte. Patří mezi nejbezpečnější město na celém africkém kontinentu.

Krásný den zalitý sluncem na skvostných plážích je jen špetka toho, co v tomto městě můžete vidět a zažít. Ghana je proslulá moderními budovami i chatrčemi, pestré barvy všude kolem, rušné ulice Accry provoněné kořením. Společně s návštěvou Accry se vám otevře jiný svět, za vidění stojí jednoznačně Národní muzeum s expozicí historie a kultury Ghany.

Stále usměvaví Ghaňané na vás přenesou dobrou náladu v kteroukoli denní dobu.

Tržiště Makola v centru města je plné rozmanitých vůní, nakoupíte zde jídlo, ale také průmyslové výrobky - koberce, oblečení, apod.

Pokud cítíte, že potřebujete trochu odpočinku po celodenním vzruchu, ze spárů tohoto krásného města vás vysvobodí pláž Labadi, pokud se do této destinace vydáte přes víkend, můžete si zde užít hiplife, reggae i tanec v rámci hudebních programů.
Na pláži Bojo máte možnost zapůjčit si kanoe a vydat se za klidem na vodní hladinu.

Jistě vás zaujme maják v dálce, je dominantou nejstarší části Jamestownu, je to hlavně rybářská oblast.
Dokonce v Accre najdete i dvě největší obchodní centra. V závěru dne či dovolené si nenechte ujít nádherný hrad na pobřeží Atlantiku - Christianborg.

O ghanské kuchyni je širokodaleko známo, že patří mezi naprosto fantastické a velmi exotické. Už na ulici máte možnost ochutnat spoustu dobrot, které seženete u stánků, ale také u místních v jejich domovech, pokud je navštívíte. Jistě vám připraví nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Nyní si můžete u nás rezervovat letenky za bezkonkurenční ceny, Accra je velmi lákavá, proto využijte naší nabídky včas. Od listopadu do dubna je nejlepší období pro dovolenou či návštěvu Ghany.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.