Kolín nad Rýnem/Bonn

Datum: 10. 10. 2009
Mezinárodní letiště Köln/Bonn leží 16 kilometrů na severovýchod od centra Bonnu a 15 kilometrů na jihovýchod od Kolína nad Rýnem. Jedná se o šesté největší letiště v Německu, které za rok 2007 odbavilo celkem 10,47 milionu cestujících.

Těm slouží hned dva terminály. Terminál 1 využívají téměř výhradně aerolinky Germanwings a Lufthansa. Na větším Terminálu 2 operují zejména společnosti Air Berlin, TUIfly, Turkish Airlines, Condor Airlines, SunExpress, WizzAir nebo ČSA. Z letiště do centra se nejlépe svezete autobusy Airport-Express SB 60, popřípadě vozy taxislužby, které čekají na stanovištích před jednotlivými terminály.

Mezinárodní letiště Kolín nad Rýnem/Bonn je vcelku vhodné pro nocování, neboť je čisté a nabízí dostatečné množství laviček. V Terminálu 2 se nejlépe prospíte v horním patře nedaleko přepážek check-inu.

Čtveřice autopůjčoven má ve všední dny otevřeno zhruba od 7:00 až do 23:00, o víkendech otevírá první pobočka až v 7:30. Osobní automobil si tak můžete vypůjčit u přepážek Avisu, Europcaru, Hertzu nebo společnosti Sixt.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.