Kde strávit romantický víkend

Datum: 26. 06. 2016

Ne každý má čas nebo finance na dlouhodobou dovolenou, někteří chtějí partnera překvapit víkendovým pobytem v některém z romantických měst.

Vzhůru do romantické Paříže
Paříž je nejoblíbenější romantická destinace, kam pozvat svou vyvolenou na prodloužený víkend. Na své si přijdou milovníci umění i dobrého jídla. Louver je již několik let nejnavštěvovanější muzeum na světě. Můžete se vydat za památkami, nákupy, projížďkou po Seině nebo se jen tak projít ve Versailských zahradách.

Vůně Orinentu – Istanbul
Město dvou kontinentů – to je Istanbul, který leží na hranici Asie a Evropy. Je rozdělován Bosporskou úžinou. Při nákupech na Velkém bazaru můžete projít na čtyři tisíce maličkých obchůdků.

Pozapomenuté město – Moskva
Hlavní město Ruska si spojujeme s nejrůznějšími předsudky. Moskva je dnes především městem luxusu, stává se novým turistickým cílem. Navštívit můžete Kreml, Rudé náměstí i chrám Vasila Blaženého.

Vypravte se za romantikou do Berlína
Berlín je nám nejblíže, nicméně nepatří mezi města, která bychom vyhledávali. Jeho bouřlivá historie se podepsala na rázu města, na zbytcích berlínské zdi vznikla galerie, navštívit můžete Židovský památník. V noci vás budou lákat procházky romanticky osvětlenými uličkami, můžete si dát výbornou kávu v řadě malých kaváren.

Lisabon, světové město
Jedním z nejkrásnějších měst je Lisabon, do kterého se sluší alespoň jednou za život zavítat. Nádherné hlavní město Portugalska vás nadchne tím, že vám připomene další města – Prahu díky starým uličkám, San Francisko díky svému mostu, přijdou si zde na své milovníci památek i ti, kdo se chystají vyrazit si jen tak za sluníčkem.

Zajímavý Kyjev
Hlavním městem Ukrajiny je Kyjev, kam stojí za to vyrazit na víkend. Město ležící na řece Dněpr, si zamilujete. Navštívit zde můžete celou řadu parků, památek, chrámů, ale také nákupní centra.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.