Kam se vydat k moři v červnu?

Datum: 21. 06. 2016

U nás je stále ještě zažito, že k moři je to nejlepší v červenci a v srpnu. Je to jeden velký omyl. Nejlépe si svou dovolenou užijete v době, kdy se sezóna teprve blíží a čeká na vás čisté prostředí, příjemný, neunavený personál a nečekají na vás žádné tlačenice.

Důvodem, proč vyrazit na dovolenou v červnu je především nízká cena zájezdů. Pětihvězdičkový hotel, který je pro vás v sezóně nedosažitelný, je v červnu o několik tisíc levnější. Máte jistotu, že na pláži budou k dispozici volná lehátka, nebudou přeplněné hotelové bazény a u baru nemusíte dlouho čekat na svou oblíbenou piňa coládu.

Kam vyrazit v červnu za teplem a mořem?
Mallorca – nejoblíbenější z Baleárských ostrovů, jsou zde klidná a příjemná letoviska, nádherné pláže a spoustu zajímavých památek. Nejznámější je letovisko Cala Mesquida, ve kterém zažijete neskonalou romantiku.

Andalusie – pláže opatřené modrou vlajkou vám dávají jistotu, že nejsou plné odpadků, jsou střežené a k dispozici jsou šatny i sprchy. V Andaluzii je v červnu okolo 25 stupňů Celsia, prší zde jen výjimečně. Najdete zde luxusní i levnější letoviska. Nejznámější je Marbella se známým přístavem Puerto Banus. Najdete zde luxusní jachty i stylové restaurace.

Rhodos – i na Rhodosu zažijete v červnu dny plné slunce. Na severu najdete oblázkové pláže, na jihu ostrova naopak písečné. Rozhodně nesmíte vynechat návštěvu hlavního města Rhodos, které vás okouzlí.

Turecká riviéra – pobřeží mezi městy Antalya a Analya patří mezi nejnavštěvovanější turistické destinace. Je zde na 2 000 hotelů, kam míří tisíce turistů. Letovisek je tady vedle sebe naskládaných opravdu mnoho a vy si můžete vybrat dle svých požadavků. Mezi známá patří Belek, které je spíše pro golfisty, Side, V letovisku Alanya je známá Kleopatřina pláž. Kam vyrazíte s rodinou či přáteli? Levné letenky jsou vám k dispozici.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.