Kam do delfinária? Do Varny!

Datum: 07. 11. 2015

Třetím největším městem Bulharska je Varna, a je natolik oblíbeným letoviskem, že byste jej neměli opomenout navštívit ani vy. Kromě spousty lákadel v podobě zajímavých a nevídaných atrakcí, které v jiném bulharském letovisku jen stěží najdete, zde na vás čeká skvělá rodinná dovolená či poznávací pobyt s partou přátel. Varna vám nedovolí zažít nudu, pokud zatoužíte po chvilce odpočinku, na krásných plážích u čistého moře najdete spoustu míst, kde se budete moct uložit k relaxu. Pokud zde vyrazíte mimo prázdninovou letní sezonu, pak se na pláž můžete přijít kochat šumícím mořem.

Kde jinde, než ve Varně, prožijete vskutku pořádné zážitky, zábavu a poznáte život zdejších obyvatel. Navštivte zoologickou zahradu v Primoryjském parku, najdete zde i námořní muzeum, Akvárium Černého moře plné pestrých podmořských živočichů. Připravte svým dětem překvapení, na které budou dlouhá léta vzpomínat s úsměvem. V delfináriu budou chtít strávit celé dny! Bulharská Varna je nejlepší volbou pro rodiny s dětmi i zvídavé nadšence. Také centrum a malebné uličky Varny musíte projít, jsou lemovány stromy a v letních měsících vám tak nabídnou příjemný stín.
Vydejte se do centra před setměním, nepřipravte se o nádheru osvětlené katedrály Nanebevzetí na náměstí Metropolita Simeona, která ve večerních hodinách působí doslova pohádkovým dojmem. Udělejte si výlet i do Aladži, či do geologicky zajímavého Pobiti kamni.

Nebylo pro vás Bulharsko ničím zajímavé? Po návštěvě tohoto letoviska změníte názor, a letenky do této destinace za jedinečné ceny vás potěší dvojnásobně, proto neváhejte a rezervujte si svá místa v letadle již teď a ušetřete spoustu peněz!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.