• Levné letenky >
  • Ještě jste nenavštívili Mirabilandiu? Chyba, kterou byste měli co nejdříve napravit!

Ještě jste nenavštívili Mirabilandiu? Chyba, kterou byste měli co nejdříve napravit!

Datum: 07. 12. 2015

Pokud zbožňujete zábavu, dobrodružství, horské dráhy, a především moře v krásné Itálii, pak je park Mirabilandia přesně to pravé pro vás. ISpeed, neboli super rychlá horská dráha vám nabídne nezapomenutelný zážitek, řítit se v ní budete neuvěřitelných 120 km/hod. Za svezení stojí i 90 metrů velké horské kolo nebo super looping Katun. Součástí parku je navíc i skvělý vodní svět plný perfektních vodních atrakcí.

Zábavní park Mirabilandia leží poblíž mořského pobřeží v italské části Emilia Romagna, atrakce jsou rozděleny na několik částí, proto sem vezměte i nejmenší děti. Čeká zde na vás také různá show a vystoupení, 4D kino a noční laserová show s následným ohňostrojem. Každý si zde najde přesně to, co má rád!
Nenechte si ujít komické akrobacie, okouzlující muzikály, nebo dokonce úžasné kaskadérské představení s auty a motorkami.
Dále si zde každý milovník adrenalinu může vychutnat volný pád z 60 metrů vysoké věže Discovery nebo naopak prudce vzlétnout do oblak vystřelením z věže Columbia.

Najdete zde i Dům hrůzy Phobia, kde zažijete hororová dobrodružství mezi děsivými příšerami! Nejmenší návštěvníci parku si užijí zábavu v bludišti a bazénech s barevnými míčky. Vydat se mohou i na výlet do největší říše dinosaurů, do Dinolandu!

V horkých letních dnech najdete osvěžující zábavu na skvělých vodních atrakcích (rafting a vodní dráhy s gejzíry, vodopády, tobogány, apod.).

Podlehněte i vy kouzlu tohoto senzačního zábavního parku, vezměte své děti na dovolenou snů, kde se rozhodně nebudou nudit na rozpálené pláži, ale dokonale zde vybijí svou nekonečnou dětskou energii.
Letenky do Itálie zakoupíte levně pouze u nás, rezervujte si letenky včas a ušetřete ještě více peněz!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.